Szukaj

Misja firmy

Misją SMK jest świadczenie najwyższego poziomu usług, przy zachowaniu optymalnych kosztów ich nabycia.


Od samego początku działalności SMK skupia się na współpracy z największymi przedsiębiorstwami działającymi w Polsce. Wysokie oczekiwania stawiane przez Klientów udaje nam się spełnić dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu organizacji, jej procesów biznesowych i zarządzaniu wiedzą.


Jednym z głównych obszarów naszych codziennych starań jest podnoszenie kompetencji zespołów inżynierskich, handlowych i serwisowych. Dokładamy starań aby nasi Klienci mogli zawsze współpracować z najlepiej przygotowanymi specjalistami. Kompetencją firmy jest zrozumienie organizacji Klienta i umiejętność współpracy z nią – dlatego przedmiotem naszego codziennego zarządzania wiedzą są nie tylko umiejętności techniczne ale również komunikacyjne, organizacyjne i menadżerskie naszych współpracowników.


Drugim obszarem który, jest przedmiotem stałego rozwoju i dostosowania do potrzeb Klientów są procesy biznesowe. Jako firma usługowa mamy dużą łatwość w zaawansowanym dostosowaniu narzędzi, systemów i procedur do potrzeb konkretnej instytucji, z którą współpracujemy. Nie szczędzimy środków i czasu na automatyzację procesów i wykorzystanie zaawansowanych narzędzi informatycznych.


Ufamy, że te dwa obszary codziennego rozwoju firmy – Ludzie i Narzędzia – dają podstawę do świadczenia najwyższego poziomu usług, przy zachowaniu optymalnych kosztów ich nabycia.