Szukaj

Infrastruktura sieciowa

Infrastruktura sieciowa przedsiębiorstwa (sieci logiczne i sieci elektryczne) jest jedną z podstawowych infrastruktur, które odpowiadają za poprawne działanie pozostałych elementów Infrastruktury IT.

W naszej ofercie poza komponentami infrastruktury sieciowej takimi jak okablowanie UTP, FTP oraz SFP ; patchpanele, szafy teletechniczne i inne posiadamy również usługi polegające na projektowaniu sieci oraz ich instalacji i modernizacji.

Podstawową cechą realizowanych przez nas projektów jest to, iż są one dopasowane bezpośrednio do potrzeb naszych Klientów. Umożliwia nam to bliska współpraca ze światowej klasy producentami elementów okablowania strukturalnego.

Aby nasze usługi były bardziej kompleksowymi proponujemy naszym klientom również urządzenia aktywne sieci (przełączniki routery) wraz z ich instalacją i konfiguracją zgodnie z zapotrzebowaniem odbiorcy.

Dodatkowo proponujemy naszym klientom instalacje systemu Kontroli Dostępu, wraz ze wszystkimi jej elementami takimi jak zamki, czytniki kart, oprogramowanie.