Szukaj

Elektroniczny obieg dokumentów

Instalacja środowiska WorkFlow Microsft SharePoint
Tagowanie masowych skanówDSS
Obsługa archiwizacji dużych ilości danychNAS

Przepływ prac w Microsoft  SharePoint 

Dzięki oprogramowaniu Microsoft SharePoint możemy z
automatyzować procesy biznesowe w Twoim przedsiębiorstwie, takie jak m.in.: recenzowanie, zatwierdzanie i archiwizowanie dokumentów. Można również szybko utworzyć przepływy pracy, które po prostu będą wykonywać rutynowe procesy w witrynie zespołu, na przykład wysyłać powiadomienia lub tworzyć zadania.
Wydajność i efektywność zespołu ulegną poprawie, ponieważ przepływ pracy będzie sterować procesem tak, aby zespół mógł skupić się na wykonywaniu zadań zamiast na zarządzaniu przepływem pracy.


Digital Sending Software - Indeksowanie masowych skanów


Oprogramowanie HP Digital Sending Software umożliwia szybką i bezpieczną integrację dokumentów papierowych z istniejącymi procesami elektronicznymi, zwiększając wydajność i redukując koszty. To scentralizowane narzędzie umożliwia m.in.: zarządzanie funkcjami wysyłania dokumentów z różnych urządzeń HP, tagowanie (oznaczanie) skanowanych dokumentów, w taki sposób, aby można było wyszukiwać danych w nich zawartych. Dzięki temu rozwiązaniu wertowanie setek dokumentów staje się zbędne - wszystko można wyszukać w komputerze w ciągu kilku sekund.Obsługa archiwizacji dużych ilości danych - NAS


Macierze dyskowe umożliwiają podłączenie zasobów pamięci dyskowych bezpośrednio do sieci komputerowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu można łatwo skonfigurować dostęp do danych znajdujących się w jednym miejscu z różnych punktów sieci. Jedną z zalet stosowania takich macierzy jest możliwość dostępu do danych bez względu na rodzaj zainstalowanego systemu operacyjnego. Wdrażając taki system, każdy pracownik podłączony do sieci będzie miał możliwość dostępu do zgromadzonych danych.