Szukaj

O firmie

SMK chce być kompetentnym, doświadczonym i wyspecjalizowanym doradcą Klientów w zakresie rozwiązań informatycznych. Misja firmy oparta na wysokim poziomie obsługi jest realizowana już na etapie organizacyjnym. Do obsługi każdego stałego Klienta przydzielony jest wykwalifikowany 2-3-osobowy zespól handlowo-techniczny, zapewniający indywidualną i profesjonalną opiekę.

Misja firmy

Obecnie patrząc na bardzo szybki rozwój systemów informatycznych widzimy coraz to nowsze technologie ułatwiające i automatyzujące pracę. Chcąc nadążyć za postępem potrzebujemy etatowych pracowników oraz pokaźnego budżetu na szkolenia i testy nowych rozwiązań. Więcej »

Partnerzy

SMK Technologie Informatyczne posiada elitarny tytuł HP Office Printing Solution Specialist. Certyfikat ten gwarantuje Klientom , że pracownicy SMK posiadają szeroką wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie w zakresie usług związanych z wydrukiem . Więcej »

Doświadczenie i kompetencje

SMK od ponad 10 lat dostarcza sprzęt i usługi największym Klientom w Polsce. Posiadamy potencjał i wiedzę w zakresie świadczenia usług profesjonalnych rozwiązań druku oraz serwisowych dopasowanych odpowiednio do potrzeb Klienta. Więcej »

Zakres oferty

Oferta SMK jest odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Stale rozszerzamy więc listę oferowanych produktów. Poniżej prezentujemy główne pozycje naszej oferty. Zachęcamy Państwa do zadawania pytań. Więcej »

Referencje

Od samego początku działalności SMK Technologie Informatyczne współpracowało z największymi instytucjami działającymi w Polsce. Obecnie na naszej liście referencyjnej znajdują się: banki, firmy sektora produkcyjnego i usługowego oraz firmy sektora publicznego. Więcej »