Szukaj

Usługi serwisowe

SMK Technologie Informatyczne proponuje swoim Klientom szeroki wachlarz usług związanych z rozwiązaniami IT. Nie ograniczmy się jedynie do konfiguracji, instalacji oraz serwisowania urządzeń – choć również te usługi stanowią cześć proponowanych przez nas działań.

Dążymy do tego aby w port folio proponowanych przez nas rozwiązań znalazły się usługi, które obecne są podczas całego cyklu życia infrastruktury IT, jej budowania, modernizacji i utylizacji.

Usługi proponowane przez SMK to zarówno pojedyncze instalacje komputerów, serwerów czy różnego rodzaju sprzętu peryferyjnego jak i objęcie usługa serwisową całej infrastruktury Klienta aż po pełny outsourcing usług IT .

W naszej ofercie posiadamy również różnego rodzaju szkolenia – od podstawowych szkoleń związanych z obsługa urządzeń biurowych dedykowanych dla użytkowników po szkolenia specjalistyczne kierowane do inżynierów i administratorów IT.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi związanie z badaniem aktualnej Państwa infrastruktury informatycznej, propozycjami jej modernizacji , projektem wdrożeń proponowanych zmian oraz finalnie wprowadzeniem nowych rozwiązań przy jednoczesnej deinstalacji i utylizacji rozwiązań wycofywanych.

Lista usług jakie SMK dostarcza nie jest zamknięta. To Państwo jako nasi Klienci poszerzacie stale nasz wachlarz usług zwracając się do nas z kolejnymi prośbami o wsparcie przy realizowanych w Waszych organizacjach projektach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktów.

Usługi instalacyjne

SMK w ramach świadczonych przez siebie usług proponuje klientom instalacje i deinstalacje sprzętu komputerowego. Instalacje te dotyczą praktycznie wszystkich występujących na rynku IT urządzeń. Począwszy od prostych rozwiązań peryferyjnych oraz komputerowo - notebookowych poprzez aktywne urządzenia sieciowe aż po serwery stanowiące serce IT większości organizacji. Więcej »

Usługi naprawcze

Naprawy realizowane są z wykorzystaniem części oryginalnych producenta lub tez z wykorzystaniem części zamiennych – o czym Klient jest informowany każdorazowo. Wykorzystanie części zamiennych pozwala na znaczne obniżenie kosztów naprawy. W zależności od rodzaju sprzętu naprawa może być realizowana zarówno w serwisie SMK jak i w miejscu użytkowania uszkodzonego urządzenia. Więcej »

Usługi zarządzania wycofanym sprzętem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do portfolio naszych usług zarządzanie wycofywanym sprzętem. Jeżeli ze strony Klienta jest życzenie „pozbycia się” wycofanych urządzeń proponujemy pomoc w przygotowaniu sprzętu do jego donacji. Więcej »