Szukaj

Materiały eksploatacyjne


Każda firma szuka oszczędności. Jako dostawca materiałów eksploatacyjnych wiemy, jak wiele środków nasi Klienci przeznaczają na zakup tonerów i tuszów. Doradzimy Państwu jak można znacznie ograniczyć te wydatki!

Specjalizujemy się w oferowaniu naszym Klientom długookresowych, bardzo atrakcyjnych warunków na dostawy materiałów eksploatacyjnych. Pierwszą odczuwalną przez Klienta korzyścią długookresowej umowy jest oszczędność i czasu, i pieniędzy: w okresie obowiązywania umowy gwarantujemy stałe ceny produktów, niezależnie od podwyżek cen na rynku i wzrostów kursów walut. Dzięki temu działy zaopatrzeniowe wyeliminują konieczność częstych, czasochłonnych zakupów tonerów czy tuszów. Największym zaś atutem umów długookresowych jest możliwość dokładnego zaplanowania wydatków firmy oraz uzyskania atrakcyjnych cen jednostkowych, które możemy zaoferować Klientom przy większym wolumenie zakupów.

Zakres oferty

Dzięki wieloletniemu partnerstwu i podpisanym umowom bezpośrednio z producentami, jak również dzięki długotrwałej współpracy z największymi dystrybutorami, SMK może poszczycić się szeroką ofertą materiałów eksploatacyjnych umożliwiającą realizację ich dostaw wprost do Klientów indywidualnych, biznesowych, instytucjonalnych i wielodziałowych korporacji. Więcej »

Elektroniczne systemy wspomagania zamówień

Na stronie internetowej Sklepu SMK, www.smk.sklep.pl, uruchomiliśmy specjalne narzędzie ułatwiające dokonywanie zakupów. Strona jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby bez konieczności rejestracji zapoznać się z naszą ofertą produktową lub też skorzystać z błyskawicznego systemu zakupowego. Więcej »

Dlaczego SMK?

Jako firma specjalizująca się w dostawach materiałów eksploatacyjnych gwarantujemy szybką realizację zamówień na terenie całej Polski. Wiemy, jak ważna jest ekspresowa dostawa tonerów, tuszów czy nośników, które często potrzebne są natychmiast. Dlatego nasi stali Klienci mogą liczyć na gwarantowaną dostawę w ciągu 24 godzin do każdego miasta w kraju! Więcej »

Outsourcing druku

Jednym z nowych trendów rynkowych jest zakup usługi druku. Jeszcze do niedawna forma ta była zarezerwowana jedynie dla wybranych urządzeń i typów sprzedaży. Obecnie każdy Klient może zawrzeć umowę kontraktowa, która gwarantuje możliwość rozliczenia się za zrealizowane wydruki a nie konieczność zakupu sprzętu. (Umowy tego typu mogą być zawarte nawet na jedną drukarkę.) Więcej »